Domov

VÁŠ SPOĽAHLIVÝ A FLEXIBILNÝ
PARTNER PRE

Recruit-rank-by-Profesia

Dvojnásobný držiteľ ocenenia.

ČO PONÚKAME

EXECUTIVE SEARCH & RECRUITMENT

Potrebujete podporiť rast a rozvoj vašej firmy alebo ju stabilizovať?

Trh sa dynamicky mení a nájsť tých najlepších je často komplikované. Nechajte výbery na nás a získajte tak dobrých ľudí a čas na všetky vaše priority. Využite naše skúsenosti, znalosť trhu a osobný prístup. Nájdeme a oslovíme pre vás profesionálov, ktorí budú ten pravý “match” k vašim potrebám. Môžete sa na nás spoľahnúť pri vyhľadávaní a výbere kľúčových zamestnancov, ktorí vám prinesú úspech.

Skúsenosti s obsadzovaním členov vedenia, manažérov či špecialistov máme najmä v segmentoch obchod/služby, výroba/energetika a stavebníctvo/development, ale naše dlhoročné skúsenosti a know-how vieme využiť v akomkoľvek odvetví. Našou silnou stránkou je, že sa nesnažíme len „vyplniť pozíciu“. Situáciu klienta vnímame v širšom kontexte, spoznávame firemnú kultúru, hodnoty a ciele firmy. Sme partnerom pre vaše úspešné podnikanie.

Podľa vašej aktuálnej situácie navrhneme efektívny spôsob vyhľadávania a cielene oslovíme najvhodnejších ľudí, ktorí zdieľajú rovnaké hodnoty ako vy a pomôžu vám úspešne napĺňať firemnú stratégiu a ciele. Vás aj kandidátov sprevádzame celým procesom. Sprostredkovávame informácie, zosúlaďujeme vzájomné očakávania a sme poradcom pri vyjednávania podmienok i finálnom rozhodovaní.

Profesionálnym prístupom a komunikáciou vytvárame o vašej spoločnosti pozitívny obrazu na trhu.Po nástupe kandidáta zostávame nablízku a pozorujeme ako sa vyvíja vaša spoločná cesta.

HR CONSULTING.

Potrebujete si uľahčiť HR agendu?

Pomôžeme vám výberový proces správne nastaviť vo vašom prostredí. Poradíme vám pri onboardingu zamestnancov. Spolu s vami vytvoríme návrh efektívneho odmeňovania za výkon, ktoré bude motivačné. Posúdime potenciál vašich zamestnancov a možnosti ich rozvoja. Navrhneme a zrealizujeme jednorazové alebo pravidelné sledovanie spokojnosti zamestnancov. Pomôžeme vám zlepšiť vnímanie vašej spoločnosti na trhu práce a v očiach potenciálnych kandidátov.

Rozmýšľate nad zmenou?

Ak máte záujem o profesionálne poradenstvo, zorientujeme vás na trhu práce, dáme vám spätnú väzbu, naučíme vás ako sa predať a pozrieme sa na dostupné možnosti vášho uplatnenia.


Objavte s nami nové možnosti

NÁŠ PRÍSTUP

Sme kreatívna a flexibilná personálno-poradenská spoločnosť. Pre našich klientov pracujeme exkluzívne, diskrétne, spoľahlivo a s radosťou. Máme radi spojenie inovácií a nových trendov s overeným know-how a dlhoročnými skúsenosťami.

Kladieme dôraz na to, aby z našej práce bolo cítiť ľudskosť a úprimný záujem. Na spoluprácu s klientami sa pozeráme komplexne, v kontexte celého biznisu a segmentu. Radi počúvame, spoznávame firemnú kultúru, hodnoty a stratégiu. Úspešné firmy spájame so šikovnými ľuďmi. Talentovaných ľudí spájame s novými príležitosťami.

Kandidátov vnímame nielen cez ich nadobudnuté skúsenosti a motiváciu, ale hlbšie pátrame po tom, čo ich robí jedinečnými. Zaujíma nás, ako môžu ďalej rozvíjať svoj potenciál u našich klientov tak, aby boli obe strany nadmieru spokojné – ako hovorí náš claim „mutually beneficial“.

Recruit-rank-2013
Recruit-rank-2015

KTO SME

Matching je personálno – poradenská spoločnosť. Pre korporácie, SME spoločnosti aj rodinné firmy vyhľadávame nových zamestnancov, poskytujeme HR poradenstvo nielen pri témach výberu a pomáhame im tak rozvíjať sa. Sme pre nich partnerom pri kľúčových personálnych rozhodnutiach. Našimi nosnými hodnotami sú excelentný servis a osobný prístup, čo z nás robí jedinečnú „boutique agency“.

KLÁRA JAVORSKÁ

Senior konzultantka

Oblasti HR so zameraním na výbery executive a non-executive pozícií sa venujem už vyše 13 rokov. Pracovala som na strane klientov aj personálnej agentúry v spoločnostiach ako Studio Moderna, Centrum Holdings a Trenkwalder.

Orientujem sa predovšetkým na oblasť obchodu a služieb, stavebníctva a developmentu, výroby a energetiky, ale pracovala som aj na projektoch z oblasti logistiky a zdravotníctva.


viac informácií

unnamed

REFERENCIE

Takto nás vnímajú naši klienti a kandidáti

S agentúrou Matching, resp. s pani Javorskou, naša spoločnosť dosiaľ spolupracovala na viacerých projektoch, predovšetkým pri obsadzovaní pozícií v strednom manažmente. Spolupráca prebiehala vždy na vysoko profesionálnej úrovni, s efektívnym priebehom a veľmi kvalitnej schopnosti “navnímať” firemnú kultúru našej spoločnosti. V neposlednom rade konzultant pri obsadzovaní konkrétnej pozície v danom období taktiež reprezentuje spoločnosť zadávateľa, a v tomto smere nepoznám na Slovensku veľa konzultantov, kde by som mala takú istotu ohľadom vysokej profesionality a odbornosti, ako je to v prípade spoločnosti Matching.

Petra Májová
Human Resources Director
LYRECO CE, SE

Ak porovnám Matching s väčšími agentúrami s ktorými som pracoval v minulosti vidím v mnohom rozdiel. Spolupráca sa začína nielen definovaním pozície a náplne práce ale veľký dôraz je kladený na celkový kontext, zloženie tímu osobnostný profil a „match“ s kultúrou firmy.  Tak práca s kandidátom ako aj s klientom pre Matching nekončí pri obsadení pozície ale pokračuje ďalej v procese adaptácie. Matching kandidátov nepredáva ale ponúka na posúdenie a zváženie s primeraným dôrazom na timing. Zapojenie sa agentúry do celého procesu pred aj po výbere a priebežná komunikácia v trojuholníku kandidát-klient-agentúra významne napomáha tomu, aby som získal do tímu toho najlepšieho. Je to ako v gastronómii, kde najlepšie jedlo zväčša dostanete tam kde sa s vami príde porozprávať priamo kuchár a nie v reštaurácii kde vám čašník iniciatívne pomáha so zasúvaním stoličky tak, aby ste si čo najskôr sadli a začali si čítať ich vyfintené menu.

Stanislav Kovalík
Konateľ
ČEZ Slovensko s.r.o.

Ak meníte zamestanie, tak meníte podstatnú časť svojho života a vtedy je dôležité mať po svojom boku niekoho, kto Vám dobre a hlavne komplexne poradí. Matching to v mojom prípade zvládol perfektne. Ďakujem 🙂

Ján Pastucha
IT Manager
Lyreco CE, SE

Personálna agentúra Matching ide svojou vlastnou cestou proklientskeho prístupu aj na strane uchádzača, ktorý dostáva hodnotu v podobe kvalitného servisu. V spolupráci s Klárou Javorskou som našla nielen zaujímavú prácu, ale aj vysokú profesionalitu v individuálnom prístupe a starostlivej komunikácii. Navyše Klára v sebe nezaprie vysokú dávku empatie, sympatie a ľudskosti – nie ste len ďalšie CV v poradí – niečo, čo v dnešnom svete personálnych agentúr a nielen v ňom, je ako šafranu. Ak hľadáte vhodnú prácu, vaše CV v databáze personálnej agentúry Matching nesmie chýbať.

Judita Smatanová
Marketing and Communications Manager
MEDIREX GROUP

Prístup agentúry Matching hodnotím VEĽMI POZITÍVNE. Od prvého kontaktu ktorý ma milo prekvapil príležitosťou, ktorú som si vo veľkej miere vedel so zamestnávateľom stanoviť sám. V krátkej dobe som prijal ponuku na prácu, ktorú teraz denne vykonávam už približne 2 roky a dosahujem v nej výsledky ktoré tešia nielen mňa ale aj vedenie našej firmy. Až po nástup k zamestnávateľovi a dodržanie podmienok prebiehali všetky naše rozhovory výborne.Som nesmierne rád za túto skúsenosť a odporúčam agentúru Matching každému.

Stanislav Lovas
Obchodno-technický poradca
Austrotherm s.r.o.

S prístupom personálnej agentúry Matching s.r.o , konkrétne  s komunikáciou s pani Javorskou sme boli veľmi spokojné. Profesionalita z jej strany je spojená s ľudským prístupom. Milým prekvapením bol jej pretrvávajúci priebežný záujem o to, ako sa nám páči a ako sme sa „zabývali“ na ňou sprostredkovaných pozíciách v spoločnosti, do ktorej sme boli obe prijaté. Zaujímala sa o to, či by nám prípadne mohla s niečím pomôcť a či boli splnené naše očakávania. Popri skúsenostiach s viacerými personalistami by sme určite chceli vyzdvihnúť jedinečnosť a príjemnú osobnosť pani Javorskej. ĎAKUJEME.

Mgr. Jana Izáková
Office Assistant
SIEBERT + TALAŠ

Ing. Tatiana Capcarová
Finance Controller
SIEBERT + TALAŠ

Pri obsadzovaní pracovných pozicií cez personálnu agentúru je pre mňa dôležitý nielen výsledok, ale aj cesta k nemu. Pri spolupráci so spoločnosťou Matching som bol spokojný nielen s výsledkom, ale aj s empatickým a kvalifikovaným prístupom pani Kláry Javorskej. Osobne ma teší spolupracovať s ľuďmi, ktorí majú neskrývanú radosť z práce a ľudskú kompetenciu.

Peter KrúpaKonateľHUBERT J.E., s.r.o.

So spoluprácou som veľmi spokojný, oceňujem hlavne kvalitné vyhľadávanie a filtrovanie kandidátov. Výberovému konaniu som vždy venoval minimálny čas maximálnou efektivitou. Ďakujem.

Ing. Ladislav Both
Konateľ
Lenergy Slovensko s.r.o.

logo_light_png6
cez
lucron-logo-new
lyr
hub
touax-1
tb
stefe
3pack-logo-new_1
immocap_grid
ho
st
int
saar
image001
Screen Shot 2017-06-26 at 14.18.50
gdc
oem
bio

KONTAKT

Našu kanceláriu nájdete v blízkosti Jakubovho námestia,
len pár minút chôdze od Eurovea. Tešíme sa na vás!

office(at)matching.sk 

Matching s.r.o., Gajova 4, 811 09, Bratislava
IČO: 46 955 976, IČ DPH: SK2023686500

KONTAKT

Našu kanceláriu nájdete v blízkosti Jakubovho námestia,
len pár minút chôdze od Eurovea. Tešíme sa na vás!

+421 905 993 812

office(at)matching.sk 

Matching s.r.o., Gajova 4, 811 09, Bratislava
IČO: 46 955 976, IČ DPH: SK2023686500

Kandidát

[fl_builder_insert_layout id=“115″ type=“fl-builder-template“]

Firma

[fl_builder_insert_layout id=“119″ type=“fl-builder-template“]